sobota, 20 maja 2017

#34 Dzień najwspanialszych kobiet w naszym życiu - Dzień mamy


Dzień dobry. Co tam u Was słychać? Pogoda dopisuje? U mnie jest rewelacyjnie , słoneczko świeci , humor dopisuje. W szkole dużo nauki , ale perspektywa tego , że za miesiąc wakacje jest cudowna :). Chyba każdemu z Nas należy się wypoczynek , oczywiście nie mówiąc już o maturzystach , którzy już skończyli swoją edukacje licealną i czas wolny będą mieć przedłużony , jednak to im się należy po wielu zmaganiach i stresie z tym związanym. 
Dnia 26 Maja obchodzimy dzień najpiękniejszej i najcudowniejszej kobiety w naszym życiu - naszej własnej mamy. To czas w którym powinniśmy o niej pomyśleć szczególnie. Zastanówmy się ile w naszym życiu znaczy mama , czy na pewno szanujemy ją , pomagamy jej , dbamy o nią? Robimy wszystko aby było jej jak najlepiej w życiu? . 

Moja mama dla mnie , znaczy bardzo wiele. Jest siostrą , przyjaciółkom , moją mamą w jednym. Wie kiedy jest mi źle , zawsze przyjdzie , pomoże , wesprze w trudnych chwilach. Mogę jej powiedzieć o swoich sekretach , ufam jej , wiem , że zostawi to w swoim serduszku. Ma do mnie nieskazitelną cierpliwość , za którą ją podziwiam. Czasem potrafię też być nieznośna czym powoduje , że między nami dochodzi na spięcia , jednak każda z Nas nie potrafi się na drugą długo gniewać. Jesteśmy jednym serduszkiem w dwóch ciałach. To moja mama poświęciła i poświęca dla mnie nawet i czasem swoje życie , chce dla mnie jak najlepiej. Chce abym wyrosła na mądrą , śliczną , uzdolnioną kobietę, która będzie miała w życiu wszystko co najlepsze. Za to jej dziękuję , już teraz. Za każdą chwilę za czas poświęcony mi od moich narodzin aż do chwili obecnej.
Ps : Pewnie mamuś to teraz czytasz i się uśmiechasz dlatego życzę Ci i tutaj wszystkiego Najlepszego w tym przepięknym dniu! :)

Teraz nadszedł czas na prezenty , oto moje 3 propozycje :

1. Własnoręcznie robiony album ze zdjęciami

Moja pierwsza propozycja to album. Według mnie najlepsze rzeczy na danie drugie osobie są robione własnoręcznie. Wtedy musimy poświęcić temu troszkę swojego czasu i oczywiście wykazać się kreatywnością. Można usiąść w spokoju , przy kawie lub herbacie i powspominać. Do zrobienia takiego albumu potrzebne są nam  kartki bądź nawet jakiś ładniejszy zeszyt (który później również możemy ozdobić) , zdjęcia i oczywiście dużo mazaków/kredek , brokatów i wszystko co przyjdzie nam tylko do głowy.

2. Karnet do spa , na basen/kręgle

Myślę, że każda kobieta lubi być zrelaksowana. To doskonała okazja aby wykupić karnet. Spa? Basen? Kręgle? Wycieczka? Myślę , że taki prezent spodobałby się każdemu. Najlepiej jednak pomyśleć nad tym , że karnet na jedną osobę nie wystarczy , wykup również i sobie. I spędź z mamą miło swój wolny czas. To również idealna okazja , do naprawienia kontaktów jeżeli nie macie ich zbyt dobrych. 

3. Dobra książka

Zauważyłam , że teraz społeczeństwo zaczęło dużo czytać książek. Tak tak , jestem też tego przykładem. Książek do wyboru teraz jest mnóstwo , czy to z kategorii kulinarnej , psychologicznej , przygodowej czy bardziej romantycznej. Zastanów się co czyta Twoja mama , na pewno w najbliższej księgarni znajdziesz coś odpowiedniego co ją ucieszy. 


Mogę zdradzić , że ja swojej mamie planuje dać inny prezent niż tutaj opisałam. Jednak to pozostanie niespodzianką , będę wiedziała to tylko ja i moja mama :) . Jednak warto zauważyć, że najważniejsze są jednak słowa niż dana rzecz.
Pamiętajcie o tym szczególnym dniu , bądźcie blisko swoich rodzonych mam i kochajcie je ponad wszystko.
Do następnego razu :*

17 komentarzy:

 1. oo ciekawe! Muszę się nad tym zastanowić.. zapraszam do siebie: https://pluukasiewicz.blogspot.com/2017/05/czego-zauja-umierajacy.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdybym tylko razem z mamą miała sporo zdjęć to album na pewno bym zrobiła:) Aż szkoda:(
  http://uglyographyy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe propozycje na prezent, ale trzeciej niestety nie wybiorę, ponieważ moja mama nie lubi czytać :(
  dorisssblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne pomysły! ;-)
  Pozdrawiam serdecznie. :)

  http://windowofmfashion.blogspot.com/2017/05/23-pomysy-na-dzien-mamy.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mojej mamie kupiłam torebkę :3 Pewnie będzie zadowolona :D

  http://sparklyandclassy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe pomysły ;)
  Pozdrawiam
  http://wiktoriaszewczyk.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień mamy jest taki ważny, a ja wciąż nie mam pomysłu na prezent, dlatego dzięki za te propozycje. Wiem, że na pewno chce zrobić coś własnoręcznie.
  Pozdrawiam Mania :)
  Magymany.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również mam pomysł na prezent dla mamy i nie jest to żaden z powyższych pomysłów :)

  Pozdrawiam, A.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na Boże Narodzenie zrobiłam dla swojej mamy kalendarz z naszymi zdjęciami, popłakała się kiedy go zobaczyła. Myslę, że własnoręcznie robione prezenty mają największą wartosc! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja zawsze mojej mamie kupuje coś o czym zawsze marzyła, ale żal jej było wydać tyle pieniędzy. Świetne pomysły :) Pozdrawiam Dominika :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Karnety to fajny pomysł, ale ja chyba kupię coś z kosmetyków ;).
  http://modoemi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja mam dla mamy karte upominkową do Zary. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. świetne propozycje <3

  http://wooho11.blogspot.com/ - Zapraszam na nowy wpis <3

  OdpowiedzUsuń
 14. Śliczny Blog & Cudowne Zdjęcia <33
  Może wspólna obserwacja :)?

  http://believeinhimselfx33.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetne propozycje na prezent, w następnym roku, na pewno z nich skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Co prawda spotkałam twój wpis dopiero dzisiaj, ale już wykorzystałam jedną z twoich propozycji. Mama dostała książkę i już nawet ją przeczytała! <3

  Pozdrowienia, Tysiąc Żyć Czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja dałam mojej mamie na prezent obraz na płótnie oraz słój z karteczkami dziękuję Ci :) Była bardzo zadowolona :)
  http://natalie-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń