piątek, 9 lutego 2018

#44 Krok naprzód - wkroczenie w dorosłość

Witam!


 Dzisiaj na naszych kalendarzach widnieje data 9 luty , dla wielu ludzi to zwykły , normalny dzień , jednak dla mnie jest dzisiaj szczególny czas w którym kończę 18 lat - tym samym wkraczając w dorosłe życie. Oczywiście każdy wie , że to tylko data i kolejna cyferka w moim życiu, aczkolwiek na pewno od tego momentu zaczyna się prawdziwe życie , nowe wybory , decyzje. Z każdym miesiącem , rokiem będę stawała przed nowymi wyzwaniami jakie na mnie czekają. Życie dorosłe na pewno nie jest łatwe i pewnie nie jeden z Was już się o tym przekonał , ale w końcu trzeba dawać radę i iść z uśmiechem przez życie aby na końcu powiedzieć "Tak to był cudowny czas , który tutaj spędziłem/am".

Do mnie jeszcze nie dociera , że mam te osiemnaście lat , że staje się dorosłą kobietą , a przed chwilą byłam przecież dzieckiem ze smoczkiem , które uwielbiało bawić się... samochodami! Dopiero przed chwilą mama karmiła mnie mlekiem , tata przewijał z pieluch , a dziadkowie zaprowadzali do przedszkola , kiedy ten czas tak szybko zleciał? :)Swoją zabawę 18-nastkową odprawiam jutro , zaprosiłam rodzinę oraz najbliższych znajomych , mam nadzieję , że będzie udana zabawa i wszyscy będziemy się świetnie bawić. Oczywiście osobny post o imprezie też będzie :)


Ps: Już teraz chciałabym serdecznie podziękować za wszystkie życzenia ♥
Do następnego :*

6 komentarzy:

 1. Na pewno poradzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami :) ja skończyłam 18 lat prawie rok temu :) życzę Ci szczęścia i wielu sukcesów w Twoje urodzinki oraz szampanskiej zabawy! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego! ♥ Pamiętam swoją 18 jakby to było wczoraj, a dosłownie za chwilę 19! :O

  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego i samych sukcesów! ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje wejścia w dorosłość!
  Obserwuje, mam nadzieje, że do mnie też zajrzysz i zostaniesz na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń